SW

Witaj w świecie Smoczych Wyścigów! Jesteś gotowy na Wielką przygodę? Już za parę chwil będziesz pędził po magicznym torze wraz z własnoręcznie wybranym przez siebie zespołem smoków! Kluczem do sukcesu będzie zapewnienie im po drodze wsparcia innych smoków, jeżeli tego dokonasz, na trasie dadzą z siebie wszystko. Pamiętaj, tylko naprawdę najszybszy zawodnik może zostać zwycięzcą!

Więcej

BF

Postapokalipsa w podziemiach pod zrujnowaną Sofią! Trzy gry w jednym pudełku! Graj człowiekiem lub mutantem, przejmij jako pierwszy kontrolę nad pełnym zapasów bunkrem rządowym z czasów Zimnej Wojny i stań się legendą! Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi ocal ludzkość od zagłady powstrzymując szerzącą się podziemną gorączkę! Wyzwij znajomego na szybki i brutalny karciany pojedynek!

Więcej

M2033

Jest rok 2033. Świat, który znamy, legł w gruzach. Wszystkie większe miasta zostały starte w pył podczas wojny nuklearnej. Napromieniowana powierzchnia Ziemi w większości nie nadaje się już do życia. Garstka ocalałych kryje się w schronach atomowych, z których największym jest Moskiewskie Metro. Metro stało się ostatnim schronieniem dla tych, którzy przeżyli Dzień Sądu…

Więcej