Potężni bohaterowie nie pojawiają się ot tak – trzeba ich stworzyć! Rasa, klasa, charakter, umiejętności, cechy i ekwipunek – wszystko to składa się na idealnego bohatera, gotowego stawić czoła każdemu wyzwaniu podczas wyprawy po sławę i bogactwo. W grze „Roll Player” konkurujesz z innymi graczami o to, kto stworzy najwspanialszego awanturnika, jakiego widział świat fantasy.  

Więcej

Dodatek „Potwory i Sługusy” do gry „Roll Player” to nowe rasy bohaterów, kości, przedmioty, zaklęcia, historie… ale przede wszystkim zupełnie nowa mechanika, pozwalająca na sprawdzenie bohaterów w prawdziwej walce o wolność królestwa!

Więcej

Witaj w świecie Smoczych Wyścigów! Jesteś gotowy na Wielką przygodę? Już za parę chwil będziesz pędził po magicznym torze wraz z własnoręcznie wybranym przez siebie zespołem smoków! Kluczem do sukcesu będzie zapewnienie im po drodze wsparcia innych smoków, jeżeli tego dokonasz, na trasie dadzą z siebie wszystko. Pamiętaj, tylko naprawdę najszybszy zawodnik może zostać zwycięzcą!

Więcej

Postapokalipsa w podziemiach pod zrujnowaną Sofią! Trzy gry w jednym pudełku! Graj człowiekiem lub mutantem, przejmij jako pierwszy kontrolę nad pełnym zapasów bunkrem rządowym z czasów Zimnej Wojny i stań się legendą! Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi ocal ludzkość od zagłady powstrzymując szerzącą się podziemną gorączkę! Wyzwij znajomego na szybki i brutalny karciany pojedynek!

Więcej

Jest rok 2033. Świat, który znamy, legł w gruzach. Wszystkie większe miasta zostały starte w pył podczas wojny nuklearnej. Napromieniowana powierzchnia Ziemi w większości nie nadaje się już do życia. Garstka ocalałych kryje się w schronach atomowych, z których największym jest Moskiewskie Metro. Metro stało się ostatnim schronieniem dla tych, którzy przeżyli Dzień Sądu…

Więcej

Rok 2033 trwa, a świat, który znamy z gry planszowej „Metro 2033”, ciągle leży w gruzach. „Metro 2033: Przełom” to druga w naszej ofercie samodzielna gra osadzona w świecie kultowej powieści Dmitrija Głuchowskiego. Znów mamy okazję wcielenia się w przywódców frakcji, które walczą o wpływy w tunelach moskiewskiego metra. Po raz kolejny spotkać też możemy bohaterów powieści.

Więcej